Gizlilik Politikası

“sosyalfobinasilyenilir.com”, web sitesi üzerinden “Sosyal Fobiyi Yok Et” kitap setini satın alan kullanıcıların kişisel bilgilerini üçüncü kişilere paylaşmayacak, kullandırmayacak ya da satmayacaktır.

Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.

Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz.

Adresi verilen sitelerle alakalı doğabilecek zararlar ve sorunlar Sosyal Fobiyi Yok Et Seti ve sosyalfobinasilyenilir.com sitesinin sorumluluğunda değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz.

Sosyal Fobiyi Yok Et Seti ücretsiz olarak başka sitelerde veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı korunur.

Bu site veya Sosyal Fobiyi Yok Et Seti’nde anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin uygulamalarınızla, vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir.

Bu sitede ve Sosyal Fobiyi Yok Et Seti’nde diğer sitelere bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili oluşabilecek sorunlar ve zararlar için bir sorumluluğumuz yoktur.

Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.

Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.

Sosyal Fobiyi Yok Et Tüm Set KDV Dahil 95 TL karşılığında iyzico.com sitesi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır.

* Sosyal Fobiyi Yok Et Seti belirli aralıklarla Sosyal Fobiyi Yok Et Seti sahipleri tarafından belirlenen oranlarda indirimli olarak satışa sunulabilir. Bu indirimlerin oranı, başlayacağı, sona ereceği tarih ve ne kadar süreceği Sosyal Fobiyi Yok Et’in sahiplerinin tasarrufundadır.

* Bu site ve Sosyal Fobiyi Yok Et Seti herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.

* Bu site aracılığıyla satılan Sosyal Fobiyi Yok Et Seti’ni alanların bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

* Bu siteyi ziyaret eden ve Sosyal Fobiyi Yok Et Seti’ni alan kişilerin Gizlilik ve Güvenlik Politikasını okuduğu varsayılır.

* Sosyal Fobiyi Yok Et Seti’nin içerdiği kitaplar basılı yayınlar değildir. Sosyal Fobiyi Yok Et Seti içerisinde bulunan ve bu sitede sunulan diğer tüm kitaplar elektronik kitaplardır (E-kitap) ve yalnızca bilgisayar ortamında okunabilirler.

* Sosyal Fobiyi Yok Et E-kitap seti başka site veya mecralarda ücretli veya ücretsiz olarak dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı korunur.

* Sosyal Fobiyi Yok Et Seti’nin satış işlemi iyzico.com güvenli ödeme alt yapısı ile yapılmaktadır.

* Sosyal Fobiyi Yok Et Seti ile elde edilen kazancın vergisi ürün sahibi tarafından devlete ödenir.

*Bu web sitesi 18 yaşından küçüklerin görüntülemesi için kurulmamıştır. Bu siteye girerek 18 yaşından büyük olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

WhatsApp Destek